Nova imena i raspored po danima 16. Seasplash festivala

Za deset dana tvrđava Punta Christo, njene živopisne pozornice, festivalske plaže i kamp biti će spremne za posjetitelje iz cijelog svijeta koji stižu na 16. izdanje Seasplasha, najvećeg domaćeg reggae i dub festivala. Velikoj obitelji izvođača pridružujemo još niz domaći i stranih imena koja će nastupiti na pet festivalskih pozornica rasprostranjenih širom austrougarske tvrđave, smještene tik preko puta Nacionalnog parka Brijuni.

Poziv u Seasplash obitelj tako su dobili (abecednim redom): 
ANDREA LJEKAJ (HR) 
ARBORETUM KOLEKTIV(HR) 
BASS EXPERIENCE CREW(HR) 
BEBETTO (HR) 
BELLY FULL (BA) 
CLZ (SI) 
DCONE (AT) 
DJ ANHEL (HR) 
ERVIN (HR) 
HOMEGROWN SOUND (HR) 
JIN SAN (HR) 
KANOMOTIS (SI) 
LUCY LYU(HR) 
MILOM(HR) 
NINA DAVIS (HR) 
NOBODY (BASSTRACE) (AT) 
OMANIAN (BA) 
PERFECT CIRCLE DJ CREW (HR) 
PUDER(HR) 
PULAP REGGAE STATION HR) 
SANDOKAN HIFI (HR) 
SCANDAL RANKIN SOUND(IR) 
VIBRATION ADDICT SOUND SYSTEM (HR)

Objavljen raspored na svim pozornicama Seasplash festivala

 

MAINSPLASH
Stage, Lights & Sound by Akustika Primožič
Četvrtak, 19.7.
U-ROY & MAD PROFESSOR 
CHANNEL ONE 
RAGGALUTION 
ONE DREAD

Petak, 20.7.
GARDNA / FAT STASH 
PARLY B 
KALI FAT DUB 
CONQUERING LION 
BLKPRNT

Subota, 21.7.
RADICAL DANCE FACTION 
KANDA, KODŽA I NEBOJŠA 
MIKKIM & MC TURNER 
HELEM NEJSE

Nedjelja, 22.7.
NAVIGATOR MC meets FILIP MOTOVUNSKI 
VOJKO V 
207 & JOE RAYGUN 
BRUTO GETO 
VIVA VOPS

 ***
DUBSPLASH
Hosted – in SoundClash – by:
DIGITRON SOUND SYSTEM 
WARRIOR CHARGE SOUND SYSTEM 
SEASPLASH & BARABADUB SOUND SYSTEMS

Četvrtak, 19.7.
OMANIAN 
SHECO 
ARBORETUM KOLEKTIV 
LUCYLYU

Petak, 20.7.
DIGITRON 
REVELATION SOUND 
DUBBING SUN 
RASTA ALTITUDE SOUND [R.A.S.]

Subota, 21.7.
DUBMATIX 
DUB-STUY 
DUB SETTLERS HI-FI 
DUBOLIK MEETS LO PEAKS w/ DR. OBI (live) 
ZENICAFARIA

Nedjelja, 22.7.
WARRIOR CHARGE 
WICKED & BONNY 
JAH BILLAH 
ANJA G & DR. OBI

 ***
ELEKTROSPLASH
Hosted by:
SEASPLASH SOUND SYSTEM

Četvrtak, 19.7.
SMALLTOWN DUBZ 
NOBODY (BASSTRACE) 
ROFELLOS & SIMONOK 
DEGA

Petak, 20.7.
PLAYGROUND HUSTLE 
PAVLEISDEAD 
BABILONSKA 
ERVIN

Subota, 21.7.
CLZ 
KANOMOTIS 
INKA 
PROOVE

Nedjelja, 22.7.
ANDREA LJEKAJ 
BEBETTO 
DJ ANHEL 
PERFECT CIRCLE DJ CREW

 ***
SOUNDSPLASH
Hosted by:
MUNCHIES SOUND SYSTEM

Četvrtak, 19.7.
ROOTS DAUGHTER 
MILOM 
LITTLE ŠUJA

Petak, 20.7.
CONSCIOUS YOUTH 
HOMEGROWN SOUND 
FOREIGNERS EVERYWHERE

Subota, 21.7.
MUNCHIES SOUND SYSTEM 
PULAP REGGAE STATION 
SANDOKAN HI-FI

Nedjelja, 22.7.
BRADA SELECTA 
NINADAVIS 
PUDER

 ***
BEACHSPLASH
Hosted by:
BOCA SOUND SYSTEM

Četvrtak, 19.7.
BOCA SOUND SYSTEM 
BELLY FULL 
R.A.S.

Petak, 20.7.
PERFECT CIRCLE DJ CREW 
*PRANCING D* 
JIN-SAN

Subota, 21.7.
SCANDAL RANKIN SOUND 
DCONE 
HARIS PILTON 
BASS EXPERIENCE

Nedjelja, 22.7.
VIBRATIONS ADDICT 
SLAVONIJA VIBES SYNDICATE 
BOCA SOUND SYSTEM 
+ gosti iznenađenja

 

16. Seasplash festival ulaznice