Udruga CFSN (Confusion) i ove će godine nastaviti tradiciju spajanja glazbe, vizualnih umjetnosti i edukacije te tako obilježiti zagrebačku zimu s 12. izdanjem Illectricitya. U sklopu Illectricity festivala, održao se i Nucomers natječaj, a finalisti odabrani među mladim neafirmiranim DJ-evima i producentima nastupit će na Nucomers Night, 26. studenog u Pločniku.
Illectricity je ujedno i projekt koji potiče mlade da se bave glazbom, daje im i priliku za nastupanje te odskočnu dasku za daljnju karijeru organiziranjem Nucomers natječaja.
Finalisti ( Rasta Muffin, Hubris, Lovro Klop live, Shao, Rinoma live i Fabian Mateša) će u subotu nastupiti na Nucomers Night večeri u Pločniku. Tamo će o pobjedniku odlučivati žiri sastavljen od članova CFSN DJs kolektiva (Funk Guru, phillipe, itch) te njihovih kolega sa scene – Labud iz zagrebačkog kolektiva Ekstrakt, šef Burek etikete Pytzek te LilaCube, osnivačica No Balance kolektiva i finalistica Nucomers natječaja 2014. godine. Pobjednik će, osim nastupa na Illectricity Main Nightu koji će se održati 9. prosinca u Boogaloo Clubu, osvojiti vrijedne nagrade – Native Instruments S8 flagship kontroler te Neurothove EarWear Color Line čepiće za zaštitu sluha napravljene po mjeri.
Illectricity traje sve do 9. prosinca kada će se održati glavna festivalska večer u Boogaloo Clubu, a bogat audio-vizualni program u tom periodu će se održati na lokacijama diljem Zagreba. Organizator festivala je Confusion - udruga za promicanje audio-vizualnih umjetnosti.
Pridružite se Facebook eventu.